Saal Digital – Fotoksiążka

Kto mnie zna wie, że fotoksiążki to moja ulubiona forma pamiątki z ważnych dla nas wydarzeń jak i z życia codziennego… Zdjęcia towarzyszą mi od maleńkości, oczywiście pasją do zdjęć zaraziła mnie moja mama, to właśnie Ona podarowała mi mój pierwszy album na zdjęcia. Chodziłam w tedy do drugiej klasy podstawowej, od tamtej pory zebrałam 12 wielkich albumów + kilka fotoksiążek a także milion zdjęć na dysku 🙂 Nie skłamię jeśli powiem, że zdjęcia są dla mnie bardzo bardzo ważne i że… bez telewizora czy radia mogłabym się obejść ale bez aparatu fotograficznego już nie 🙂

Jako pasjonatka fotografii uważam, że odbitki są najpiękniejsze i najbardziej klimatyczne jednak mając dzieci zrozumiałam, że albumy, o które do tej pory tak bardzo dbałam niszczeją z szybkością światła, zwłaszcza kieszonki, w których zdjęcia są zamieszczone. Nie chcąc odmawiać dzieciom przyjemności z oglądania zdjęć zaczęłam myśleć o innej formie wywoływania… Oczywiście padło na fotoksiążki. Mając za sobą kilka nieudanych prób chciałam czegoś naprawdę dobrego! I tak o to z pomocą przyszła kochana Gosia :* która poleciła mi firmę Saal Digital Polska, a kiedy już otrzymałam fotoksiążkę z Wakacji 2016 uśmiech nie schodził mi z twarzy przez cały dzień 🙂 Jest piękna!

Już na samym początku byłam miło zaskoczona edytorem, który w bardzo prosty sposób pomaga nam intuicyjnie zaprojektować swoją fotoksiążkę. Sama realizacja trwała bardzo szybko, zamówienie złożyłam w poniedziałek a już w piątek kurier zapukał do drzwi… 🙂 Jakością druku i odwzorowaniem kolorów jestem zachwycona. Grubość papieru również na plus. A najbardziej cieszy mnie fakt „nie wciskania się” np. twarzy między stronami. W poprzednich produktach było to standardem :/ Tym razem udało mi się tego uniknąć 🙂 Kolejną kapitalną sprawą jest możliwość druku bez logo producenta, szczerze mówiąc wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Jedynym minusem, którego w sumie szukałam już na siłę i co prawda nie dla każdego musi być wadą jest mniejszy rozmiar fotoksiążki od pozostałych. Także kochani jeśli i Wy chcielibyście skorzystać z oferty Saal Digital Polska zapraszam na ich Fanpage, znajdziecie tam sporo rabatów i możliwość bonu za szczerą recenzję.

Prawdą jest że produkty z Saal Digital Polska nie należą do najtańszych ale w tym przypadku powiedzenie cena = jakość jest jak najbardziej trafne!

Zachęcam Was ogromnie do tworzenia takich pamiątek… Jest to świetna zabawa, która zostaje z nami na dłużej i przynosi radość za każdym razem gdy po nią sięgniemy!

1412  3 4 5 6 9 10 12 711815

fot. Bartłomiej Chorąży

4 thoughts on “Saal Digital – Fotoksiążka

  1. Karolina says:

    A ja myślę że ta fotoksiążka jest taka super bo po prostu macie przepiękne zdjęcia, i Wy na tych zdjęciach jesteście tacy piękni i dlatego wszystko PIĘKNIE wyszło!

    • Hehe, dziękuję Ci za tak miłe słowa… 🙂 Jednak ja tu rozpływam się nad jakością bo fakt faktem nigdy wcześniej zdjęcia nie wyglądały aż tak pięknie! <3

  2. SO says:

    Super sprawa też lubię wywoływać zdjęcia bo jednak te na dysku nie są tak fajna pamiątka jak te wywolane ☺

    • Dokładnie, i nie wraca się do nich aż tak często, przynajmniej ja do albumów częściej zaglądam jak na te na dysku…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.