Różowa bomberka na trzy sposoby

Cześć! Aj jak mnie długo nie było… Jak w lutym rozszalałam się z postami tak w marcu kompletnie nie mam na nie czasu…  Ale jestem i to z trzema stylizacjami. Zdjęć mało i to jeszcze takie „yghm” ale outfity mam nadzieje że widać dokładnie, na miny nie zwracajcie uwagi, sesja mega szybka. Z każdego zestawu po pięć zdjęć, nie było z czego wybierać… Światło ciemne, niekorzystne i w ogóle 😉 Poza tym ewidentnie się starzeję 😀 Co do samych stylizacji, chciałam Wam pokazać jak można wykorzystać jeden ciuch (w tym przypadku bomberkę) w trzech różnych zestawach, co prawda zbliżonych do siebie ponieważ niektóre elementy się powtarzają takie jak np. buty, t-shirt czy kaszkiet ale jednak innych. Która Waszym zdaniem jest najfajniejsza?

Buziaki :*

Ps. Na moim IG możecie być na bieżąco w związku z otwarciem firmy foto 😉 Będzie też konkurs a w nim do wygrania oczywiście sesja zdjęciowa 😉

fot. Bartłomiej Chorąży

 

Bomberka – tutaj

1. t-shirt – tutaj

spodnie – tutaj

2. spodnie – Reserved

buty – DeeZee

3. t-shirt – Reserved

spódnica – Sinsay

buty – Converse

1 thought on “Różowa bomberka na trzy sposoby

  1. Dragon says:

    En matière de prise électrique je distingue la fiche (plug) et la prise (socket); catalogueLegrand 2006 page 748 ; voilà de l&Ã;ouosr©ruditiqn documentée , appuyée sur des textes . Et je crois que chez Schneider c’est pareil mais le n°de page est différent .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.